Moja córka przywiozła z wakacji duże pudło na krówki z nadrukiem. Ciekawe gdzie ja kupiła?

Każde dziecko ma przygodę zwiedzania i odkrywania nowych miejsc podczas wakacji. A co jeśli wraca z czymś naprawdę wyjątkowym? Córka naszej redakcji przywiozła ze swoich wakacji duże pudło na krówki z nadrukiem. Bardzo ciekawe skąd ona to wzięła i czy można się czegoś takiego spodziewać po powrocie rodzinnych wypraw? Przekonajcie się sami, gdzie ta mała podróżniczka mogła kupić tę niesamowitą pamiątkę.

Córka przywiozła pudło na krówki z wakacji

Mój córka przywiozła z wakacji duże pudło na krówki z nadrukiem. Ciekawe gdzie ja kupiła? Pudełko było pełne słodyczy i prezentowało się bardzo apetycznie. Na pudełku widniał napis „Wakacje z krówkami”. Córka powiedziała, że kupiła je w sklepie ze słodyczami. Jestem ciekawa ile kosztowało?

Pudło ma nadruk

Pudło ma nadruk na froncie i jest wykonane z drewna. Jest bardzo solidne i można je używać do przechowywania różnych rzeczy. Moja córka kupiła je na wakacjach w Polsce.

Ciekawe gdzie ja kupiła?

Moja córka przywiozła z wakacji duże pudło na krówki. Ciekawe gdzie ja kupiła? Pudełko jest nadrukowane zabawnym rysunkiem krowy, a na froncie napisano „Krówki”. Pudełko jest pełne słodkich, maślanych krówek. Moja córka musiała kupić je w sklepie ze słodyczami, ale nie wiem, który to sklep.

Author: Dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *